Skupština

Skupština je najviše tijelo upravljanja Udruženja. Sačinjavaju je predstavnici članova Udruženja.
Izbor predstavnika u Skupštinu obavljaju Cehovi Udruženja, vodeći računa o brojčanoj, strukovnoj i teritorijalnoj zastupljenosti članova.
Sastav i način izbora predstavnika u Skupštinu uređuju se odlukom o raspisivanju izbora.

 

Skupština Udruženja:

  • donosi Statut i dopune i izmjene Statuta
  • program rada i financijski proračun
  • odluku o visini te načinu i rokovima plaćanja komorskog doprinosa
  • odluku o osnivanju i ukidanju Sekcija
  • odlučuje o najznačajnijim pitanjima za obrtništvo
  • odobrava završni račun i izvješće o radu
  • usklađuje rad sekcija i drugih tijela

Skupština odlučuje većinom glasova nazočnih članova, a kada odlučuje o Statutu, raspisivanju izbora, iznosu za plaćanje doprinosa, financijskom proračunu, o ponovnom odlučivanju na prijedlog predsjednika Udruženja, potrebna je većina glasova svih članova Skupštine.
Odluke Skupštine i njenih tijela obvezatne su za sve članove Udruženja i sve oblike strukovne organiziranosti obrta.

SKUPŠTINA:

               SKUPŠTINA 2018-2022:
1.       MARINO DEKOVIĆ – OBRT ZA UGOSTITELJSTVO I PROIZVODNJU TJESTENINE “FERAL“
2.       GORDAN ŠTURMAN: PREDSJEDNIK CEHA TRGOVAČKE DJELATNOSTI, VL. „ŠPEŽA“
3.       SERĐO MATIKA – TRGOVAČKO PROIZVODNI OBRT MESNICA “SERĐO”
4.       ENRICO CERNECCA – POLJOPRIVREDNO TRGOVAČKI OBRT “RIKO”
5.       TATJANA DEREŽIĆ BERTO – USLUŽNO TRGOVAČKI OBRT “TENA”
6.       STANISLAV BRIŠKOSKI- PREDSJEDNIK CEHA UGOSTITELJA I TURISTIČKIH DJELATNIKA, VL. „RANCH FORTUNA“
7.       GORDAN JURIĆ – UGOSTITELJSKI OBRT “PINETA”
8.       SAŠA MUŠKARDIN – ETOS, OBRT ZA UGOSTITELJSTVO,
9.       VINKO PERŠIĆ – “LEGEND” OBRT ZA TRGOVINU, UGOSTITELJSTVO I TURIZAM
10.   CLAUDIA SAVIĆ SEIFERT: PREDSJEDNICA CEHA FRIZERA I KOZMETIČARA –VL. “CLAUDIA” FRIZ.S.
11.   ORNELA ŠUVAK – „BEAUTY CENTER ELIXIR“, KOZMETIČKI SALON
12.   VLADO CVITIĆ: PREDSJEDNIK CEHA PROIZVODNIH DJELATNOSTI, “HIDRAULIKA CVITIĆ”
13.   ROBERTO VELLICO: PREDSJEDNIK CEHA PRIJEVOZNIČKE DJELATNOSTI – VL.”VELLICO”
14.   DEVID PAMIĆ – „NEMO“, OBRT ZA PRIJEVOZ PUTNIKA
15.   DAMIR CERIN: PREDSJEDNIK CEHA USLUŽNIH DJELATNOSTI – OBUĆARSKI OBRT “CERIN”
16.   ELVIS MATIKA – GRAFIČKI OBRT “GRAFOMAT“
17.   LIVIO BOŽAC – SERVIS KUĆANSKIH APARATA I UGOSTITELJSKE OPREME “SANIK”
18.   MARINO PREDEN – LIBAR, OBRT ZA KNJIGOVODSTVENE USLUGE
19.   ŽELJKO BILIĆ – OBRT ZA ČUVANJE STAMBENIH AUTOPRIKOLICA I PLOVILA “TRI ORIHA”
20.   GORDAN TROJANOVIĆ: PREDSJEDNIK CEHA POLJODJELSTVA  I SLATKOVODNOG RIBARSTVA „RASADNIK DARKO“
21.   MARIO PERKOVIĆ: PREDSJEDNIK CEHA GRADITELJSTVA – „PARKETAR“
22.   VLADIMIR HERAK – OBRT ZA VELEPRODAJU ELEKTROMATERIJALA I ELEKTROINSTALATERSKE USLUGE “ELEKTROTRADE”
23.   DAVOR BOŽAC – SOBOSLIKARSKO LIČILAČKI OBRT “AKVAREL”
24.   GIANFRANCO PUGLISI: PREDSJEDNIK CEHA RIBARSTVA I AKVAKULTURE – “MURINA 2 “
25.   MORENA ANDRIJEVIĆ, UGOSTITELJSKI OBRT „ALBACHIARA“

 

UOROVINJ